Karma BEWI DOG Sport

News

Karma BEWI DOG Sport zapewni naszemu psu najwyższą kondycję, odpowiednią ilość  energii w trakcie treningów lub zawodów psów. Wysoka zawartość ryb oraz drobiu sprawia, że karma ma bardzo intensywny  zapach i równie pyszny smak. BEWI DOG Sport dostępna  jest w pięciu opakowaniach. Pierwsza paczka posiada wagę osiem dziesiątych kilograma  za jedyne dziesięć złotych. Kolejne paczki to waga  dwanaście oraz pół kilograma dostępna w cenie przeszło sto dwadzieścia osiem złotych. Opakowanie dwudziestu pięciu kilogramowe, cenowo rozpoczyna się od dwustu czterdziestu złotych. Dwupak po dwanaście oraz pół kilograma kosztuje około dwieście osiemdziesiąt złotych. Ostatnia paczka, a raczej dwupak po dwadzieścia pięć kilogramów, gdzie cena zaczyna się od czterystu siedemdziesięciu złotych. Karma ta stworzona została z myślą o psach sportowcach. BEWI DOG Sport jest karmą pełnowartościową. W składzie wyżej wymienionej karmy znaleźć możemy pszenice,  kukurydze, jak i również płatki kukurydziane czy ryż, mączkę drobiową oraz olej roślinny. Wskazuje się również na mączkę mięsną drobiowego w wysokości dwudziestu sześciu procent. Także warzywa oraz drobiowy  tłuszcz, drożdże browarniane, czyli piwne suszone – dwa i pół procent, mączka ze śledzia – pięć procent, suszone jaja, chleb świętojański, jak i również plastry rzepy, skrobia pszenicy czy fosforan wapnia, chlorek sodu, hydrolizowana wątróbka drobiowa. Natomiast analiza składu przedstawia się następująco: dwadzieścia sześć procent białko ogólne, jak i również włókno surowe trzy procent, szesnaście procent tłuszcz surowy, wilgotność osiąga dziesięć procent, popiół surowy siedem procent.

Natomiast fosfor dziewięć dziesiątych procenta, wapń jeden i trzy dziesiąte procenta. To właśnie witalny kompleks składa się miedzy innym wysoka zawartość linolowego kwasu, czyli drobiowego tłuszczu, drożdże oraz lecytyny, które wpływają na błyszczącą sierść  i zdrową skórę. Dzięki zwiększonemu zapasowi witamin oraz minerałów ,które odgrywają bardzo ważna rolę podczas obciążeń wydajnościowych. Zawiera w sobie naturalne przeciwutleniacze. Optymalna jakość protein występujący w drobiu czy rybach, doskonale wspiera rozwój mięśni  psów. Wskazuje się również, że dawkowanie zależy od rasy, wagi, aktywności i zapotrzebowania. Dzienna porcja pożywienia klaruje się mniej więcej tak iż pies rasy mini, czyli taki który waży dopięciu kilo  powinien otrzymać od sześćdziesięciu do dziewięćdziesiątych gram pożywienia. Pies rasy małej, waga od około pięciu do piętnastu kilogramów powinien otrzymać od dziewięćdziesięciu do dwustu gram karmy. Rasa średnia, waga piętnaście do dwudziestu pięciu kilogramów powinien spożyć od dwustu do trzystu gram. Psy rasy dużej, gdzie ich aga to od trzydziestu do czterdziestu pięciu kilogramów od trzynastu do pięciuset gram.

Psy które ważą od pięćdziesięciu do siedemdziesięciu to rasa psów bardzo dużych oraz powinny one otrzymywać od pięciuset do sześciuset gram karmy. Jednak najlepiej jest, gdy w miarę możliwości kontrolujemy wagę psa. Wtedy można na bieżącą dobierać dawkę pożywienia. Należy również pamiętać, że korzyści jakie mogą wynikać z użytkowania karmy BEWI DOG Sport są następujące, pierwsza to taka, iż w karmie znajduje się białko zwierzęce w bardzo dużej ilości bo aż siedemdziesiąt pięć procent. Dzięki dużej zawartości białka zwierzęcego dochodzi do odpowiedniego rozwoju mięśniu u psa. Karma ta jest łatwo strawna, gdyż znajduje się w niej duża zawartość ryb i mięsa drobiowego. Dzięki zwartości lecytyny i drożdży piwnych u psa utrzymuje się zdrowa skóra. Za pomocą mannooligosacharydy czyli MOS, które występują na ścianach  komórkowych drożdży piwnych. To właśnie one zabezpieczają jelita u psów bądź działają pozytywnie na wspomaganie układu odpornościowego. Dzięki zawartości tłuszczu, która osiąga szesnaście procent dochodzi do obniżenia zawartości energii.

Producent Bewi Dog zapewnia nas o tym, iż produkt został wyprodukowany bez dodatku pszenicy. W swoim składzie nie posiada soi, nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani sztucznych aromatów. Natomiast zawiera naturalne antyoksydanty. W karmie została zachowana równowaga pomiędzy poziomem białkiem, a poziomem energii u psów które mają stwierdzoną wysoką aktywność. Karma ułatwia trawienie, zaś zwiększona zawartość energetyczna, która została pozyskana z tłuszczu zapewnienia wysoki poziom  wytrzymałości i kondycji fizycznej u psa sportowca. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom karma zapewnia wzmacnianie mięśni, wpływa na ochronę skóry i sierści. Karma to bogata mieszanka w której możemy znaleźć marchewkę, krokieciki ryżowe, makaron i fasole. Ten rodzaj karmy najlepiej nadaje się dla psów u których zaobserwowano wysoki poziom aktywności. Jaku psów pracujących, uprawiających sport, polujących czy psów hodowlanych. Sportowe menu zapewnia psom aktywnym jak i również psom o dużym zapotrzebowaniu energetycznym odmianę w codziennej diecie. Odpowiednio  dobrane surowe składniki, takie jak mięsne krokieciki, zboża rozpuszczalne, warzywne krokiety, ryż czy makaron zostały połączone w idealną mieszankę. Kolejną rzeczą, która wyróżni wyżej wymienioną karmę to łatwo przyswajalne tłuszcze oraz lekkostrawne składniki odżywcze. Dzięki stosowaniu karmy BEWI DOG Sport  u psów wykazano, że ma ona nie tylko na wygląd  czy rozwój psa ale również na żywotność i wysoką wytrzymałość.