Jak promować stronę swej firmy w Internecie?

Persony, które posiadają swoją firmę często chcą reklamować ją na wielu płaszczyznach. Zaczynając od typowego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do promocji zamieszczanej w gazetach lub w serwisach wirtualnych.

Dla większości firm taka struktura promocji mogłaby być doskonałym uzupełnieniem tak zwanego marketingu szeptanego.
Google Moja firma to świadczenie znajomej na całym globie firmy mającej swą główną siedzibę w amerykańskim mieście o nazwie Mountain View. Powszechnie znanym faktem jest to, iż ta spółka ma w swojej ofercie niezwykle dużo świadczeń, z jakich część jest skierowana do ludzi odpowiadających bezpośrednio za promocję działalności rynkowej w Internecie. Google Moja Firma to całkowicie darmowa usługa, jaka jest nowszą wersją świadczenia Miejsca Google dla Firm (sprawdź moje źródło).

Pragniesz zgłębić swą wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię zatem po inne wątki tu (https://hft71.pl/produkty/) – kliknij w link i przejdź do następnej strony pełnej zajmujących wpisów.

Google Moja Firma może także stanowić doskonałe uzupełnienie posiadanej witryny biurowej. Informacje, jakie zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być później wyświetlane na szczeblu różnych różnych portali wliczających się do tej kalifornijskiej spółki, przykładowo samej wyszukiwarce lub w Google Maps.

portret - komputery

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Google Maps to niesamowicie rozbudowany sposób na np. zaprezentowanie nie wyłącznie drogi do dowolnego miejsca, ale również np. do prezentacji w formie graficznej okolicy, w której poszukiwane przez nas miejsce się mieści. Sama wizytówka Google Maps to bardzo pomocna dla różnych poszukujących danych o danej firmie osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na szczeblu wyników poszukiwania danego słowa kluczowego oraz zawiera podstawowe informacje o spółce. Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> znajdziesz to na stronie.

Np.: jeśli mamy działalność i podamy jej miejsce lokacji w Google Moja Firma, to osoba, która szuka siedziby naszej spółki po wpisaniu jej nazwy w wynikach wyszukiwania zobaczy naszą stronę Google Maps, czyli przykładowo udostępnione wcześniej przez firmy wiadomości takie jak przykładowo fotografia oraz informacje kontaktowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*