Drukowane dzieło sztuki

Dom zawiera duszę mieszkańca. Jest wiele informacji, które można wyciągnąć z samego poznania czyichś czterech kątów. Przez całe lata kupujemy bibeloty, zamawiamy meble, zmieniamy dekoracje. Wśród wszystkich rzeczy, które znajdują się w domu, najbardziej prywatne są obrazy i fotografie.

Reprodukcje ulubionych mistrzów wskazują na zamiłowania mieszkańca, a zdjęcia przekazują całą opowieść życia – o najbliższych, o wakacjach, o wspaniałych momentach z przeszłości. Współcześnie nowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć w niebywałej ostrości, co sprawia, że lokum może stać się jeszcze mocniej osobistym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Zdobycie reprodukcji bądź oryginalnego obrazu w galerii to niemały koszt. Ale z pomocą przychodzą spółki, które potrafią wydrukować obraz ze zdjęcia w każdym formacie. Pomyśl sobie, że masz w swoim salonie najlepsze malowidła ukochanego mistrza, wydrukowane w fantastycznie wysokiej jakości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To jasne, że drukowanie na banalnym papierze nie stworzy niestety nastroju oryginalnej galerii malarskiej. Ale to nie problem, bo firmy drukarskie mają w cennikach również druk na płótnie! Jeżeli dokupisz jeszcze stylowe ramy, dostaniesz rezultat, który nie będzie odstawał od normalnej reprodukcji. I to za dużo mniejsze pieniądze, niż te, które musiałbyś wydać na obraz w galerii malarskiej.

O ile nie jesteś wielbicielem malarstwa i wydruk na płótnie cię nie zachęca, pomyśl o upiększeniu ścian pokojów perfekcyjnie wydrukowanymi zdjęciami w znacznych rozmiarach. To, na co będziesz patrzeć na co dzień będąc np. w jadalni, jest zależne jedynie od twojej inwencji. Może zatem to być widok z dalekich stron (zobacz pozycjonowanie stron Artefakt) świata, do których pragniesz kiedyś pojechać. Bądź zbiór fotek twojego dziecka, ukazujący wyjątkowe chwile. A może pragniesz patrzeć na znaną gwiazdę filmową w wielkim rozmiarze? Jedyną przeszkodą staje się twoja pomysłowość. Dzisiejsze technologie drukarskie zrobią za ciebie całą resztę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*