Czy należy się reklamować telebimach?

Wszyscy w obecnym świecie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie odgrywają reklamy. Ich wpływ na wybór odbiorców jest ogromny. Ale aby reklama spełniała swe zadanie musi być widoczna. Dlatego właśnie powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama zewnętrzna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma zwrócić uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Toteż musi być odpowiednio duża i atrakcyjna, mieć należyte wymiary oraz niepowtarzalną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez światło, barwy i dynamikę obrazu. Przede wszystkim ważne jest, aby została zauważona i co więcej – pozostała w pamięci odbiorców. Z tej przyczyny najpopularniejszą formą reklamy stały się telebimy.

Reklama na telebimie:
* jest dobrze widoczna każdego dnia, niezależnie od pogody,
* trafia do szerokiego kręgu odbiorców uważa się, iż telebim trafia do prawie 90% społeczeństwa)
* stwarza większe możliwości niż popularne billboardy czy plakaty,
* nie tylko szybko dociera do przyszłych klientów, lecz również koszty jej wyprodukowania są zdecydowanie niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dbają o to, by telebimy były umieszczone w odpowiednich miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco oraz bezpośrednie sąsiedztwo Castoramy czy centrum meblowego Polskie Meble (zobacz barek globus) – medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu. Plusem jest również bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec kolejowy wraz z znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy siedziba Wyższej Szkoły Bankowej.

Akcje marketingowe z wykorzystaniem ekranów diodowych LED wykazują wielką skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*