Ekspediujesz produkt do konsumenta? Owiń go poprawnie i ciesz się pewnością.

O ile osiągasz finanse z powodu produkcji, relewantną składową twojego biznesplanu jest zagadnienie pakowania wytworzonych wyrobów, tak aby sprzedać je kontrahentowi.

Skup Aut

Autor: Henkka
Źródło: http://www.flickr.com
W co powinno się zainwestować, by zyskać gwarancję, że nasze dzieło trafi do niego bez szwanku?
Bezspornie w firmie przydatna będzie owijarka do palet. Na rynku udostępnionych jest niemało odmian i modeli. Selekcja właściwego zależy oczywiście od skali naszej produkcji, od terminów realizacji zlecenia, które przyjmujemy, i od tego, jaki towar w zasadzie mamy zabezpieczyć. Istnieją owijarki o wydajności około trzydziestu palet na godzinę, ale są również i takie, zdolne zapakować nawet do stu dwudziestu palet w tym samym czasie. Mało tego, owijarki do palet mogą wliczać się w skład większej całości. Takie systemy pakowania składają się z zastępu maszyn, które – w zależności od naszych wymagań – zabezpieczą towar w kartonie, uzupełnią niezużytkowane przestrzenie pudełka, posegregują materiały i zoptymalizują miejsce przez nie absorbowane. Pożądane jest zainwestować w tego typu układ, zwłaszcza jeżeli myślimy o rozwoju firmy i poprawianiu jakości.
proces

Autor: Aaron Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Intrygującym pomysłem są linie owijania typu dobry flowpack. Jest to maszyna pozioma, za pomocą której zafoliujemy produkty o małych albo średnich, niezmiennych kształtach. Doskonale nadaje się przy wytwarzaniu na dużą skalę, jako że jest gruntownie zautomatyzowana i działa prędko i niezawodnie.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to namawiamy do kliknięcia tutaj. To warte uwagi oryginalne źródło (https://tdruk.pl/bluzy/bluzy-z-kapturem), które również na pewno Cię zaabsorbuje.

Po spakowaniu w folię dodatkowo ją zgrzewa, to sprawia, iż towar jest całkowicie bezpieczny.

W zależności od modelu może także nakleić na towar etykietę, przybić datę czy numer serii. Używając linii typu flowpack możemy być pewni, że nasze materiały trafią do klienta w stanie dosłownie takim, jak chcemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*