Szkolenie z pierwszej pomocy – z całą pewnością warto wziąć w nim udział

W świetle zapisów kodeksu karnego każdy ma obowiązek udzielić pomocy osobie poszkodowanej w wypadku, gdy jej życiu lub zdrowiu zagraża niebezpieczeństwo.

Niestety owa „powinność” niejednokrotnie bywa bagatelizowana.

Czy omawiany artykuł jest Twoim zdaniem fascynujący? Jeśli tak, to wejdź również na pomocne wpisy (https://hbgdansk.pl/rejs-do-stoczni-gdanskiej/), które okażą się niezwykle użyteczne.

Niesłychanie często ogranicza się albowiem jedynie do wezwania karetki pogotowia.

szpital

Autor: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com
Tymczasem nie jest to zachowanie w pełni zadowalające. W sytuacji wypadku liczy się każda sekunda. Dlatego tak istotna okazuje się szybka i właściwa reakcja. Rodzi się jednak pytanie: co co należy rozumieć pod pojęciem stosownej reakcji? Czy można się jej nauczyć? Jak najbardziej. Wystarczy pójść na szkolenie z pierwszej pomocy – Med Learn szkolenie z pierwszej pomocy. Dzięki temu posiądziemy wiedzę teoretyczną i elementarne umiejętności, które pozwolą nam ocalić ludzkie zdrowie, a nawet także życie. Dowiemy się jak określić stan poszkodowanego, wydostać ofiarę z uszkodzonego pojazdu, rozpoznać złamania, opatrzeć rozmaite urazy oraz dokonać resuscytacji. Warto spostrzec, iż temat pierwszej pomocy regularnie przewija się w naszych środkach społecznego przekazu a także dyskusji publicznej.

Prowadzone sąprzeróżne akcje społeczne i edukacyjne w przedszkolach. Aktualnie dużą popularnością może poszczycić się kurs pierwszej pomocy dla firm – kursy Med Learn z pierwszej pomocy dla firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*