Akcesoria i zabawki dla niemowląt, czyli co musi znaleźć się w wyprawce

Narodziny malucha są pełnym szczęścia wydarzeniem nie tylko dla samych rodziców, ale także dla trochę dalszych krewnych. Dla rodziców narodziny potomka oznaczają jednak także mnóstwo wydatków.

Rodzice

dziecko

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com

maluszków na pewno już od pierwszych chwil życia dziecka gromadzą niezbędną wyprawkę, myślą również o jego przyszłości. Wraz z rozwojem dziecka bez wątpienia przyjdzie pora, aby pomyśleć o zabawkach dla malucha. Coraz więcej rodziców kupuje dla swoich pociech zabawki o charakterze ekologicznym. Z pewnością mnóstwo rodziców zaciekają zabawki Djeco. Znane zabawki Djeco robione są z materiałów ekologicznych, z drewna bądź z papieru, sprawdź: wysokiej jakości zabawki djeco. Znajdują się wśród nich klocki, puzzle, najróżniejsze gry (atari pong) i układanki. Jednym słowem, firma proponuje wielki wybór zabawek, które wspierają rozwój dziecka. Kocyki dla niemowląt niezbędne są już od pierwszych chwil życia naszego malucha. Kocyki dla niemowląt to oferta wszystkich stacjonarnych i internetowych sklepów prowadzących sprzedaż artykułów dla niemowląt i dzieci. Wybierając kocyk dla dziecka musimy wiedzieć, że materiał, z którego został kocyk uszyty nie może wywoływać u dziecka alergii.
Na ciepłe oraz upalne dni na pewno przyda nam się kocyk (kliknij ten link) uszyty z bawełny. W sklepach można wybierać pomiędzy kocykami zrobionymi z czystej bawełny oraz tymi z bawełny z dodatkiem włókien syntetycznych. W ostatnim czasie w sklepach z artykułami dla niemowląt pojawiły się nowe kocyki szyte z bio-bawełny

dziecko z zabawką

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

.

Ten ostatni typ kocyków polecany jest szczególnie dla maluchów, które chorują na alergię. Grube kocyki wykonywane z akrylu przydadzą się z kolei na spacery w zimne dni, są bowiem niezwykłe ciepłe. Ostatnim rodzajem kocyków dla maluszków są kocyki uszyte z mikrofibry. Dla malucha, który właśnie przyszedł na świat trzeba zakupić kocyk o rozmiarze 80/90 centymetrów. Dla nieco starszych dzieci powinno się kupić kocyk w większym rozmiarze. Pojawia się jednak pytanie, ile kocyków trzeba kupić? Najmniejsza ilość to dwa kocyki. Jeden może być bawełniany, drugi akrylowy lub z mikrofibry. Doskonale byłoby jednak kupić po dwa kocyki każdego rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*