Dlaczego lepiej jest zaangażować firmę sprzątającą niż zatrudnić w swoim przedsiębiorstwie sprzątaczki

Prowadzenie agencji reklamowej jest związane z wieloma, niekiedy też nieplanowanymi, wydatkami. Pieniądze trzeba wydać tak na bezustannie kończący się toner do urządzenia wielofunkcyjnego, jak i na odkurzanie lokali biurowych. Można bez trudu zaangażować własną załogę sprzątającą, ale niewielu menedżerów zdecyduje się na takie niekorzystne wyjście z sytuacji. Propozycja firm trudniących się profesjonalnym sprzątaniem bywa naprawdę zapierająca dech w piersiach, zatem każdy odnajdzie coś dla siebie.

profesjonalne czyszczenie

Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy sprzątające lokale biurowe posiadają sporą przewagę nad indywidualnie zatrudnioną panią sprzątającą. Po pierwsze, ekstra pracownik wytwarza wyższe koszty prowadzenia działalności gospodarczej – opłacenie składki zusowskiej stanowi faktyczne wyzwanie dla zestaw do yerba mate dla dwojga służbowych budżetów. Po drugie, firmy, które od ładnych kilku lat świadczą na rynku opisane usługi, mają na wyposażeniu specjalne maszyny służące np. do czyszczenia płytek ceramicznych – najlepsza firma sprzątająca. Poza tym mają o dużo lepszy dostęp do współczesnych środków czyszczących, których jakość jest wyższa niż tych leżących na sklepowych półkach. Po podpisaniu stosownych umów z hurtowniami, przedsiębiorstwa sprzątające takie środki są w stanie zakupić po obniżonych cenach.
czyszczenie posadzki
Dobrą firmę sprzątającą czasami odnajdziemy zupełnie przez przypadek. Kiedy wykładzina w lokalu biurowym renomowanego, dolnośląskiego ośrodka badawczego zaczyna przypominać uliczny trotuar, wówczas pora na wpisanie w Google czarodziejskich słów czyszczenie wykładzin Wrocław. Jak za dotknięciem bajkowej różdżki pojawią się na monitorze laptopa nazwy poszukiwanych spółek – Czyszczenie wykładzin (czytaj całość na czystal.wrocław.pl). Najpewniej wybierzemy jedną z tych, która pojawi się najwyżej ulokowanych pozycjach.

Jeśli pracownicy firmy sprzątającej okażą się być specjalistami w każdym calu, to wówczas taka kooperacja będzie kontynuowana w przyszłości, a to już oznaczać będzie: zawsze wyniesione śmieci, starte kurze i lśniące czystością szyby okienne. Pomimo że w firmach sprzątających biura i aule wykładowe na uczelniach, zaangażowane bywają osoby z orzeczeniem o kalectwie, to na pewno ten fakt nie wpływa w żaden sposób na jakość świadczonych usług.

A pracownikowi, który wymyślił frazę czyszczenie wykładzin Wrocławiu w ten sposób przyczynił się do wyszukania rewelacyjnej firmy sprzątającej radzimy… poprosić przełożonego o podwyżkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*