Zrób zakupy w naszej stolicy

Jeśli chodzi o robienie zakupów to każdy posiada własną technikę. Część korzysta z listy niektórzy kupują wszystko co uważają za potrzebne. Sporo osób ma swe najbardziej lubiane sklepy i tylko do nich chodzi, gdy wybiera się na zakupy. To dobre rozwiązanie, bo pozwala oszczędzić cenny czas. Oczywiście, kiedy mkniemy na zakupy w Warszawie to często na owych zakupach schodzi nam cały dzień.

Zakup torebki

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Bo to wejdziemy do galerii handlowej, a to jeszcze warto będzie pójść na jakąś ulicę, gdzie jest atelier popularnego projektanta, a potem należałoby coś wrzucić na ząb, a po lunchu dobrze zajść po jakieś kosmetyki i tak cały dzień mija. Jednak, gdy mamy w zwykły dzień robić zakupy to ograniczamy wszystko do minimum. Staramy się kupić to, co naprawdę potrzebne, np. polecana strona ceneolokalnie.pl żeby móc powrócić do domu i po całym dniu trochę odsapnąć. Jednak na tego typu zakupach nie kupimy butów na zimę, bo tu trzeba byłoby już chwilę pochodzić żeby odszukać jakieś konkretne buty. Z tego powodu raz na jakiś czas musimy poświęcić sobotę żeby móc kupić rzeczy konieczne i droższe.

Zakupy w stolicy naszego pięknego kraju
Chcemy chodzić na zakupy albo nie. Nie powinniśmy jednak narzucać komuś czasu, który może spędzić na zakupach. Pewne osoby wybiorą spodnie i wyjdą z centrum handlowego, bo skoro wybrały się po spodnie i już je wybrały to, po, co dalej tam siedzieć. Ale są również osoby, które robią zakupy w zupełnie inny sposób. Kupują spodnie i do tego dodatkowo kilka potrzebnych drobiazgów. A jeżeli chodzi o zakupy w Warszawie to mamy spory wybór, bo sklepów jest tak dużo, że faktycznie ciężko iść tyko w jedno miejsce, bo zawsze gdzieś z tyłu głowy jest myśl: a może w tym drugim sklepie dostaniemy fajniejsze spodnie, szpilki, dowiedz się więcej na stronie itd.. Tak, więc zawsze wybierając się na zakupy powinniśmy zabrać ze sobą zdrowy rozsądek.

Na zakupach

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety sporo osób go traci, jeśli usłyszy słowo promocja (zobacz pozycjonowanie stron za granicą) albo zniżka. Na tego typu zakupach wydajemy o wiele więcej niż przewidzieliśmy. A to nigdy nie jest dobre. Tak, więc nie zapominajmy o tym, po co idziemy na zakupy. By potem nie okazało się, że kupiliśmy wszystko poza tym, po co poszliśmy. Bo i tak bardzo często się zdarza. Musimy pamiętać, że czasem mniej znaczy więcej. Kolejna para jeansów, kiedy dwie pary leżą ani razu nie ubrane, czy kolejna kiecka kiedy osiem ma jeszcze metki? Cóż naprawdę przed zakupami dobrze zastanowić się, co faktycznie jest nam potrzebne zanim zapłacimy za kolejną rzecz, która tylko będzie wisiała w szafie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*