BEWI DOG Junior

News

BEWI DOG Junior jest karmą odpowiednio zbilansowaną dla szczeniąt dużych ras psów. Do tych psów zalicza się między innymi owczarki niemieckie, rottweiler oraz labradory, hovawart czy golden retriever. Karma zawiera w sobie wartościowe dodatki. Poziom składników mineralnych został odpowiednio dobrany, dostosowany do potrzeb rosnących psów. BEWI DOG Junior dostępna jest w  trzech opakowaniach. Pierwsze z nich to paczka zawierająca osiem dziesiątych kilograma dostępna w cenie szesnastu złotych. Kolejne to  paczki o wadze dwanaście i pół kilograma, gdzie cena rozpoczyna się od stu pięćdziesięciu sześciu złotych. Ostatnie opakowanie  to dwupak, gdzie jedna paczka ma wagę dwanaście oraz pół kilograma w cenie już od trzystu czterdziestu złotych.

BEWI DOG Junior jest to pełnowartościowy rodzaj karmy przeznaczony dla szczeniąt dużych  ras psów, stosowanej u psów powyżej czwartego miesiąca życia. Jak dla suk dużych ras oraz suk dużych ras, które karmą duże mioty. W składzie karmy znajduje się mączka mięsa drobiowego w dwudziestu sześciu procentach, jęczmień, kukurydza, kukurydziana śrut, ryż, tłuszcz drobiowy, mączka śledziowa w pięciu procentach. W składzie znajdziemy również olej roślinny taki jak palmowy oraz kokosowy, krajanka buraczana – wysłodki buraczane odcukrzone suszone, całe jaja suszone, suszone drożdże piwne w dwóch oraz pół procentach. Są tam również strączki szarańczynu strąkowe, hydrolizowana wątróbka drobiowa, chlorek sodu i potasu.

Następną kwestią jest analiza składu karmy, gdzie tłuszcz surowy wynosi czternaście procent, popiół surowy siedem procent, poza tym białko ogólne osiągnęło dwadzieścia siedem i pół procent, włókno surowe prawie trzy procent, wilgotność to zaś dziesięć procent, wapń i fosfor to łącznie ponad dwa procent. Jest wiele zalet z użytkowania karmy między innymi umożliwia ona odpowiedni rozwój mięśni, oczywiście dzięki odpowiedniej zawartości białka zwierzęcego. Zawartość tłuszczu to czternaście procent co daje nam umiarkowaną zawartość energii. Dzięki substancja mineralnym zapewniamy psu kontrolowany wzrost oraz zdrową strukturę kości. Po przez zastosowanie mięsa drobiowego i ryb umożliwiamy psu lepsze trawienie. Lecytyny oraz drożdże piwne sprzyjają utrzymaniu zdrowej skóry u szczeniąt. Skład karmy wpływa na wspomaganie układu odpornościowego, gdyż w pożywieniu zastosowano beta-glukany z drożdży piwnych znajdujących się na ścianach komórkowych oraz MOS, czyli mannooligosacharydy.

Producent gwarantuje nam wyprodukowanie karmy bez stosowania soi, bez dodatku pszenicy, a także bez sztucznych aromatów i barwników, a tym bardziej bez konserwantów. Zaś gwarantuje użycie naturalnych antyoksydantów. Jeżeli chodzi o dawkowanie karmy to jak zwykle zależy to od wieku, wagi i rasy psa oraz zapotrzebowania indywidualnego. Jeżeli na przykład pies należy do rasy małych psów i ma około czterech miesięcy, waży od piętnastu do dwudziestu pięciu kilogramów to dzienna porcja żywieniowa powinna wynosić około dwustu pięćdziesięciu gram do trzystu sześćdziesięciu gram. Zaś, gdy pies ma około czterech miesięcy życia ale należy do rasy psów bardzo dużych, jak i również waży od pięćdziesięciu do osiemdziesięciu kilogramów to dzienna porcja żywieniowa wynosi pięćset sześćdziesiąt gram do siedmiuset czterdziestu gram karmy.