EUKANUBA Restricted Calorie Formula

News

EUKANUBA Restricted Calorie Formula, jest to jedna z najbardziej znanych karm na rynku. Stworzona jest dla najbardziej wymagających klientów, przez najlepszych specjalistów. Psy ją wręcz uwielbiają. To dla nich największy rarytas, oraz te nawet największe psy-niejadki zwariowały na określonym punkcie tej karmy. To weterynaryjna kompozycja, z najlepszych składników  stworzona specjalnie dla psów z dużą nadwagą. W trosce o zdrowie psów, które jednak borykają się oraz walczą z otyłością swojego ciała receptura została opracowana z niskim poziomem kalorii, małą ilością tłuszczu bądź została wzmocniona o L-karnitynę, która przyczynia się do tak zwanej redukowanej tkanki tłuszczowej u psa oraz dba o zachowanie odpowiedniej budowy ciała, jak i również masy mięśniowej.

Karma powinna być podawana do momentu uzyskania upragnionej sylwetki. W przypadku dłuższego stosowania należy skonsultować się ze specjalistą weterynarii. Karma powinna być stosowana mądrze, zgodnie z zasadami, a zwiększanie czy zmniejszanie dawek powinno nastąpić tylko pod kontrolą lekarza. W związku z czym mimo że, jest to jeden z najlepszych wyborów na rynku, poza tym karma musi być wyraźnie zalecona przez lekarza. Wskazuje się również, iż nigdy nie wiadomo czy jakiś składnik nie uczuli naszego milusińskiego. Szkoda byłoby jednak, aby pies się nabawił uczulenia oraz alergii bądź miał duże problemy ze wszystkim.

Do zalet zalicza się między innymi: obniżona wartość energetyczna ułatwiająca jednocześnie uzyskanie odpowiedniej budowy ciała. L-karnityna, pomaga w  określonym wspieraniu procesu spalania tłuszczy.
Zwiększony poziom tak zwanej wysokiej jakości białka, który ma za zadanie pomóc w utrzymaniu tak zwanej beztłuszczowej masy mięśniowej.

Chrom oraz specjalne źródło węglowodanów – w tym kukurydza oraz sorgo(kukurydza i sorgo) nasila w odpowiedni sposób działanie insuliny bądź wspomaga redukcję poposiłkowego poziomu glukozy w naszej krwi. Poza tym zapobiega cukrzycy.
Glukozamina oraz siarczan chondroityny zapewnia dobry wygląd stawów oraz kości, czyni je mocnymi. Kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 łagodzą podrażnienia bądź określone choroby skóry oraz gwarantują piękną, ładną – a zarazem -  błyszczącą sierść.

Pulpa buraczana wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz wspomaga jelita i pomaga utrzymać ciągłość błon śluzowych. FOS poprawiają wchłanialność substancji odżywczych czy rozwój pożytecznych bakterii jelitowych. MOS wspomagają usuwanie bakterii patogennych. Witamina E poprawia również działanie naturalnego układu odpornościowego. Udowodniona naukowo redukcja płytki nazębnej.

Do składników tych zalicza się kolejno: śruta kukurydziana, poza tym mączka z kurcząt, czy sorgo. Wskazuje się również na jęczmień, suszoną pulpę buraczaną, jak i również mięso z kurcząt, które są wstępnie trawione licznymi enzymami, poza tym są one suszone cale jaja i mączka rybna. Analizując opakowanie zalicza się również: suszone drożdże piwne czy chlorek potasu i fosforan dwuwapniowy. Należy również wspomnieć siemię lniane czy DL-metionina.