EUKANUBA Intestinal Formula Cat

News

EUKANUBA Intestinal Formula Cat, jest karmą i jednocześnie dodatkiem do diety dla kotów, które nie są do końca w formie i cierpią na stany zapalne różnych narządów: jelit, trzustki, czy żołądka. Dla kotów które, bardzo cierpią i mało co im pomaga, karma ta może pomóc w ustabilizowaniu stanu narządów. Oczywiście, karma nie działa cudów, ból i stan zapalny od razu po niej nie przejdzie, ale jest pomocna przy stosowaniu innych leków, działających konkretnie na miejsce zapalne.  Jest lekka i lekko strawna, nie obciąża żołądka i  trzustki. Jest smaczna, koty za nią przepadają. Nawet te, które z powodu choroby nie chcą za bardzo jeść. Karma ta to mieszanka wielu składników, bardzo zdrowych, pomocnych kotu. EUKANUBA to mieszanka solidnej i zdrowej jakości łatwostrawnych  i  ciekawych składników i włókien skomponowana specjalnie  w trosce o potrzeby kotów cierpiących na stany zapalne żołądka, jelit i trzustki. O wyjątkowości tej właśnie receptury decydują:  bardzo niski poziom tłuszczu, dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 i 6, które są świetnymi witaminami,  witamina E, prebiotyki pozyskiwane z pulp buraczanych, wspomagające trawienie, FOS (fruktooligosacharydy) oraz MOS (mannanooligosacharydy). W przypadku ostrych zaburzeń jelitowych należy podawać karmę EUKANUBA Intestinal Formula Cat przez okres ok. 2 tygodni, maksymalnie do 2 miesięcy w przypadku próby regulowana metabolizmu kota i od 3 do 12 tygodni, jako odpowiedź na złe i bolące  trawienie oraz jako codzienny posiłek przy przewlekłej niewydolności trzustki.

Zalety: niski poziom tłuszczu reguluje proces trawienia u kota i minimalizuje do zera ryzyko występowania biegunki. Kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 łagodzą podrażnienia skóry oraz gwarantują piękną, błyszczącą sierść, są bardzo potrzebne. Pulpa buraczana zawarta w karmie wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego i pomaga utrzymać ciągłość błon śluzowych jelita. FOS poprawiają wchłanialność substancji odżywczych i rozwój pożytecznych bakterii jelitowych. MOS wspomagają usuwanie bakterii patogennych. Witamina E poprawia działanie naturalnego układu odpornościowego. Udowodniona naukowo redukcja płytki nazębnej.

Składniki:  mączka z kurcząt, kukurydza, śruta kukurydziana, mięso z kurcząt, mączka rybna, suszona pulpa buraczana, suszone cale jaja, suszone drożdże piwne, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, fruktooligosacharydy (FOS), chlorek potasu, olej z ryb, tłuszcz z kurcząt, DL-metionina, mannanooligosacharydy (MOS), chlorek sodu.