HILLS Canine Puppy Mini Chicken

News

Jeżeli chcesz, aby twój pies odpowiednio zaczął życie, potrzebuje prawidłowo dobranych składników odżywczych, dlatego została między innymi stworzona taka karma jak Hills Canine Mini Chicken. Jest to pokarm opracowany oraz przeznaczony specjalnie dla małych szczeniaków, jak i również matek karmiących oraz nie tylko. Uznawana jest jako nowoczesne żywienie, które zapewnia twojemu psu prawidłowy rozwój. Można również wskazać zdrowy wzrost oraz silną odporność. Zawiera dużą zawartość  przeciwutleniaczy czy DHA, które zostały przebadane klinicznie. Ten rodzaj karmy idealnie odpowiada potrzebom psów ciężarnych i matek karmiących, które w tym okresie potrzebują od dwóch do czterech  razy więcej energii niż zwykle. Jeżeli chodzi o szczenięta to mogą one być karmione wyżej wymienioną karma od momentu od odstawienia mleka, aż do momentu ukończenia dwunastego miesiąca  życia.


HILLS Canine Puppy Mini Chicken dostępna jest w trzech różnych opakowaniach. Pierwsze z nich to kilogramowa paczka dostępna już od niespełna dwudziestu pięciu złotych. Dwie pozostałe paczki to:  
• Opakowanie trzy kilogramowe – jego cena rozpoczyna się od czterdziestu ośmiu złotych
• Opakowanie siedmio kilogramowe – jego cena rozpoczyna się od stu szesnastu złotych.
Karma przeznaczona jest dla  szczeniąt, jak i również dość małych ras oraz suk ciężarnych i karmiących. Następną kwestią jest analiza składu, który kolejno zawiera:
• Kurczak, posiada minimum trzydzieści cztery procent zawartości kurczaka, co daje łączną wartość kurczaka oraz indyka pięćdziesiąt procent;
• śruta kukurydziana,
• tłuszcz zwierzęcy,
• mączka z indyka oraz kurczaka,
• suszone wytłoki buraczane,
• podroby drobiowe.
Przedstawiając skład HILLS Canine Puppy Mini Chicken wskazuje się również na kukurydzianą mączkę glutenową, jak i również chlorek potasu, olej rybi, czy fosforan dwusodowy. Następnie wskazuje się sól i L-tryptofan, jak i również taurynę, witaminy oraz pierwiastki śladowe. Są one naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli oraz kwasu cytrynowego czy wyciągu z rozmarynu.


Pożywienie w pierwszych latach życia psa ma bardzo ważne  znaczenie, gdyż każdy posiłek który otrzymuje pies powinien zawierać i dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych, gdyż zbyt duża  jak i zbyt mała ilość może działać szkodliwie. Wyróżnia się wiele korzyści wynikających ze stosowania karmy.
Posiada przeciwutleniacze dla zdrowia układu immunologicznego, który ma wpływ na psa przez całe jego życie, pomaga zwalczać choroby, chroni przed wirusami, bakteriami i neutralizuje wolne rodniki. Wskazuje się również, iż wspomaga sprawność ruchową szkieletu oraz rozwój mięśni, dzięki prawidłowej zawartości wapnia oraz fosforu, która szczególnie u małych psów jest bardzo ważna. Dzięki odpowiedniej zawartości protein zwierzęta posiadają dużo energii potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania. Poza tym wpływa na  prawidłowy rozwój mózgu między innymi zdolność uczenia się  i wzroku – rozwój siatkówki, po przez zastosowanie naturalnego DHA z grupy  kwasów tłuszczowych omega-3 pochodzących z wysokowartościowego oleju rekina. Na końcu przedstawia się również bardzo dobrej jakości składniki zapewniają dobry smak, ułatwiają trawienie, jak i również małe, drobne kawałki ułatwiają połykanie, zwłaszcza małym szczeniakom nie zależnie od rasy psa. Karma nie zawiera sztucznych barwników oraz konserwantów. Zaznacza się, iż producent daje sto procent gwarancji. 


Dawkowanie karmy zależy od wieku bądź wagi psa. Najczęściej zaleca się stosowanie karmy od dwóch do czterech razy dziennie. Sugerowaną porcję karmy należy traktować  jako początkową oraz w zależności od potrzeb psa należy ja modyfikować. Przy początkowym stosowaniu karmy należy przez okres nie krótszy niż siedem dni mieszać większą ilość nowej karmy z mniejszą ilością karmy do tych czas stosowanej. Jedynym przeciwskazaniem do stosowania karmy u psów dorosłych może byś również skłonność do otyłości. Karma HILLS Canine Puppy Mini Chicken zapewnia prawidłowy, a poza tym zdrowy  rozwój szczeniaka, jak i psa dorosłego – w związku z czym ma bardzo dobrą opinie wśród osób kupujących ten produkt.