EUKANUBA Renal Formula

News

EUKANUBA Renal Formula, jest to idealny produkt dla kotów, które nie są do końca zdrowe. Dzieje się tak samo jak w przypadku ludzi. Bowiem koty chore na nerki potrzebują bez wątpienia specjalnej diety, która w większości przypadków ułatwia życie choremu.
Karma EUKANUBA to idealny wybór dla wszystkich  chorych, a jednocześnie dobry dobór oraz dobra jakość składników to podstawa w tej karmie. Mimo, iż cena jak na specjalistyczną nawet karmę jest droga, to warto wydać na nią te kilkadziesiąt złotych bądź patrzeć na dobrą formę naszego kota. To weterynaryjna kompozycja wysokiej jakości składników, stworzona w trosce o konkretne potrzeby kotów cierpiących na niewydolność nerek. W związku z czym o wyjątkowości tej receptury decydują szczególnie: perfekcyjny niemal poziom białka - pochodzenia zwierzęcego najwyższej jakości, jak i również dość niski poziom tłuszczu czy fosforu zawarty w karmie, dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 i 6. Wskazuje się również na witaminę E, prebiotyki pozyskiwane z pulp buraczanych, czy FOS oraz MOS. W przypadku wystąpienia poszczególnych dolegliwości nerkowych u kota należy podawać karmę EUKANUBA Renal Formula przez okres przynajmniej pół roku. Wskazuje się, że dalsze przyjmowanie receptury wymaga konsultacji ze specjalistą weterynarii, nie możemy jednak robić tego sami. Omawiając powyższą karmę należy przedstawić określone zalety. Zalicza się do nich między innymi niski poziom tłuszczu oraz fosforu, który kontroluje jednocześnie hiperfosfatemię oraz spowalnia rozwój niewydolności nerek. Poza tym przedstawia się, iż dba o pewne nerki, jak i również stara się zostawiać je w dobrym stanie.


Optymalny poziom białka wspiera filtrację nerek, nerki dzięki białku pracują dobrze na tyle ile mogą. Kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 łagodzą stany zapalne u kota, jak i również uśmierzają ból. Cytrynian potasu obniża zatem ryzyko wystąpienia kwasicy metabolicznej oraz pozwala zachować optymalny poziom pH w poszczególnym organizmie, co zostawia kota w formie. Dbają zatem o dobre samopoczucie pacjenta. Pulpa buraczana wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego kota, jak i również dba o dobrą kondycję jelit oraz pomaga utrzymać ciągłość błon śluzowych. FOS poprawiają wchłanianie substancji odżywczych zawartych w karmie bądź rozwój pożytecznych bakterii jelitowych w organizmie. MOS wspomagają usuwanie bakterii patogennych. Witamina E poprawia działanie swoistego naturalnego układu odpornościowego. Udowodniona medycznie redukcja płytki nazębnej.
Składniki zawierają kolejno: śruta kukurydziana, następnie mięso z kurcząt, tłuszcz z kurcząt, gluten kukurydziany, jak i również izolowane białko sojowe bądź suszona pulpa buraczana. Można również wskazać składniki takie jak: guma arabska, olej z ryb, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, bądź fruktooligosacharydy, cytrynian potasu, czy chlorek potasu, DL-metionina, czy chlorek sodu, tauryna i L-tryptofan.